Jesteś tutaj: Start

WIOSENNA SESJA ZDJĘCIOWA

UWAGA!

OD 1.03 rozpoczyna się rekrutacja na rok szkolny 2024/2025. Dokumenty rekrutacyjne dostępne będą od dnia 1.03 na stronie internetowej w zakładce "Rekrutacja" oraz w sekretariacie Przedszkola.

Rekrutacja 24/25

ważny komunikat
DYŻUR WAKACYJNY W ROKU 2024

Przedszkole nr 2: 1.07-19.07.2024

Przedszkole nr 3: 22.07-9.08.2024

Przedszkole nr 1: 12.08-30.08.2024

Jesienny konkurs rozstrzygnięty!

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom naszego konkursu na najlepszego jeża!

Wasza kreatywność i zaangażowanie było ogromne, a jeże zachwycały nas różnorodnością i urokiem, prace były niezwykle imponujące.

Po długim procesie oceny, mamy przyjemność ogłosić zwycięzców.

Dziękujemy za wasz udział i czekamy na więcej konkursów w przyszłości!

W drodze głosowania wybrane zostały następujące prace:
I MIEJCE: Amelia i Olga Zając, Alicja Majkut
II MIEJSCE: Jadwiga Zdunek, Hubert Kondla
III MIEJSCE: Lena i Mia Kaleta, Miłosz Górak

oraz specjalnie wyróżnienie od Krystian Grzesica - Burmistrz Miasta Bierunia dla Michała Myalskiego.

Dziękujemy za zaangażowanie się całych rodzin.

Niektóre prace trafiły na hol Urzędu Miasta, więc śmiało można je przez kilka dni podziwiać - zapraszamy!

Cała społeczność naszego Przedszkola wzięła udział z Korowodzie Dożynkowym.

Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie :)

Korowód Dożynkowy

UWAGA!

W czasie sportowego tygodnia, wszystkim Przedszkolakom udało się wykręcić w sumie 1454 km!!! Największą ilość kilometrów przejechały dzieci z grupy "Pingwinki". Brawo dla Was!

Serdecznie gratulujemy tak sportowego sukcesu :)

Move Week 2023

UWAGA!!!

Dzieci i młodzież w kryzysie psychicznym, które mają problemy w domu, w szkole, w tym w relacjach rówieśniczych, przy zapewnieniu anonimowości i pełnej dyskrecji, mogą skontaktować się ze specjalistami i otrzymać fachowe wsparcie w najtrudniejszych sytuacjach.

W ramach działań telefonów/infolinii specjaliści świadczą również wsparcie osobom dorosłym, opiekunom i nauczycielom, którzy mają problemy z dorastającymi dziećmi.

Załączone telefony gwarantują szybki dostęp do informacji i wsparcia, jak również podejmowanie interwencji w sprawach ważnych z punktu widzenia zdrowia psychicznego i bezpieczeństwa dzieci oraz młodzieży.

ramka pomocowa

MINISTRE UKRAINA 1